strzałka

Brygada Lubelska ONR

Serca szczere, dusze jasne

Lublin – miastem normalności

28 września odbył się II Lubelski Marsz Równości, w którym wzięło udział kilkuset zwolenników upadku moralnego. Przemarsz na całej trasie był chroniony przez około 1800 funkcjonariuszy reżimowej policji, którzy w brutalny sposób pacyfikowali licznie zgromadzonych przeciwników tęczowych wykolejeńców.

W początkowej fazie uczestników parady równości było zdecydowanie mniej, niż tych co zdecydowali się bronić wartości, na których została zbudowana Cywilizacja Łacińska. Pierwszą blokadę postawiliśmy na skrzyżowaniu ul. Lipowej, Krakowskiego Przedmieścia i Alei Racławickich. Niestety nasze wysiłki nie szły w parze z poleceniami, jakie zostały wydane systemowej policji przez PiSowski reżim – blokada została w brutalny sposób spacyfikowana. Policja bez ostrzeżenia użyła gazu i metalowych pałek, wskutek czego ucierpiało kilkadziesiąt spokojnych osób.

Dewiacyjny pochód blokowany był kilkukrotnie, jednak przez bezwzględność policji, chroniącej to niechciane przez mieszkańców zgromadzenie, wszystkie nasze zgromadzenia zostały rozbite.

Policja w stosunku do społeczności Lublina użyła, oprócz gazu i metalowych pałek, armatek wodnych. Kilka osób zostało w takim stopniu pobitych przez funkcjonariuszy, że nie było w stanie chodzić o własnych siłach.

Podczas całego Marszu zauważalna była bardzo duża niechęć do „tęczowych” wśród zwykłych mieszkańców, którzy w wyraźny sposób wyrażali swoje poglądy, siedząc w lokalach gastronomicznych  lub wyglądając z okien  mieszkań.

Od dawna możemy zaobserwować coraz wyraźniejsze rozkładanie parasola ochronnego przez władzę nad środowiskiem LGBT i im podobnymi.

PiS, LGBT, Policja – jedna koalicja!!!

1 Komentarz

  1. Byłem tam, zostałem zagazowany, poobijany tarczami przez ZOMO, oblany czerwonym szambem z pieprzem z milicyjnej szambiarki, a na koniec postawiono mi zarzuty z art. 254 § 1 kk w zw. z art. 57a § 1 kk choć mam pierwszą grupę inwalidzką i nie stanowiłem żadnego zagrożenia.
    Przypomniało mi to lata 80′ i działania ZOMO w czasie stanu wojennego na ulicach Lublina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2020 Brygada Lubelska ONR

Theme by Anders NorenUp ↑